Ad-Aware Free Antivirus+

, , Możliwość komentowania Ad-Aware Free Antivirus+ została wyłączona

Ad-Aware Free Antivirus+ to darmowy program antywirusowy bazujący na znanym kiedyś programie antyspyware.

Ad-Aware Free Antivirus+ poza opcja wykrywania i usuwania wirusów oraz złośliwego oprogramowania oferuje również moduł odpowiedzialny za czyszczenie śladów pozostawionych po przeglądaniu Internetu. Aplikacja umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie w tym tymczasowych plików internetowych, ciasteczek (cookies) oraz listy odwiedzanych stron internetowych. Obsługiwane są najpopularniejsze przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Firefox, Chrome i Opera).

Darmowy program antywirusowy zapewniający ochronę w czasie rzeczywistym. Ad-Aware Free Antivirus+ zabezpiecza komputer przed wirusami, trojanami, spyware, keyloggerami i rootkitami. Program pozwala zablokować szkodliwe pliki jeszcze zanim zostaną zapisane na dysku twardym komputera. Umożliwia skanowanie wskazanych lokalizacji. Wartym uwagi jest tryb “Silent mode”, który pozwala cieszyć się grami i filmami bez przerywania rozrywki komunikatem, który może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Funkcję tę powinni docenić gracze online. Ad-Aware Free Antivirus+ posiada moduł kwarantanny, w którym mogą być przechowywane zainfekowane pliki oraz harmonogram zadań, który umożliwia zaplanowanie skanowania o określonej porze, z możliwością wskazania lokalizacji, które mają zostać pominięte.

W odróżnieniu od płatnej wersji Ad-Aware Pro 10, program nie posiada filtra chroniącego nasza skrzynkę pocztową przed spamem oraz zapory sieciowej. Z tych funkcji możemy korzystać przez 30 dni. Domyślnie program instaluje się w pełnej wersji. Po okresie testowym automatycznie zmieni się w wersję bezpłatną.

home_green-lg

Link: Pobierz