ArcaMicroScan

, , Możliwość komentowania ArcaMicroScan została wyłączona

ArcaMicroScan to darmowy skaner pozwalający na szybkie i pełne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji. ArcaMicroScan posiada bardzo silne mechanizmy skanujące które poradzą sobie z większością infekcji. Do wyboru mamy partycje którą chcemy przeskanować, po każdym zakończonym skanowaniu wyświetla się szczegółowy raport.  ArcaMicroScan korzysta z bardzo skutecznych mechanizmów skanowania, główne zalety skanera firmy ArcaBit to prosta instalacja bez potrzeby rejestracji, skanowanie skompresowanych plików, wiadomości pocztowych a nawet całych skrzynek oraz korzystanie z technik heurystycznych, w tym między innymi z techniki Heur. RoundKick.

ArcaMicroScan może z łatwością usunąć zainfekowane pliki, w tym celu skaner zakańcza uruchomione procesy oraz usuwa zainfekowane pliki z pamięci oraz rejestru komputera. Częste aktualizacje sprawiają że ArcaMicroScan ochroni nas nawet przed najnowszymi zagrożeniami z sieci.

arcamicroscan

Podstawowe zalety narzędzia to:

-Nie wymaga instalacji.
-Skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych.
-Skanowanie plików osadzonych.
-Wykorzystanie najnowszych technik heurystycznych, w tym także Heur.RoundKick.
-Możliwość pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji (ArcaMicroScan potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych).
-Wygodny system raportowania.
-Wygodna i automatyczna aktualizacja.

Link: Pobierz