Baidu Antivirus

, , Możliwość komentowania Baidu Antivirus została wyłączona

Baidu Antivirus to bezpłatny i nader szybki program antywirusowy, służący do ochrony systemu operacyjnego przed różnymi zagrożeniami z globalnej sieci. Bez problemów wykrywa wirusy, adware, programy szpiegowskie, i również inne złośliwe oprogramowanie.

Baidu Antivirus charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem, szybkością działania i niewielkim zużyciem zasobów komputerowych. W tym wypadku doskonale się nadaje do zabezpieczania starszej klasy komputerów. Oprogramowanie korzysta z trzech różnorakich silników – Baidu Antivirus Engine, Avira Antivirus Engine i Baidu Cloud Security Engine. Dzięki temu zapewnia pełną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami z sieci, i również skuteczniej wyszukuje zainfekowane pliki na komputerze. Naszywka chroni struktura w czasie prawdziwym (24 na dobę). Posiada trzy tryby zabezpieczeń – szybki, standardowy i dokładny.

Na wyjątkową uwagę zasługuje zaimplementowany struktura zapobiegający włamaniom – Host Intrusion Prevention System (HIPS), i również technologia w chmurze (Cloud Security), która natychmiast identyfikuje nieznane zagrożenie. Baidu Antivirus automatycznie aktualizuje bazę danych, tworzy raporty i wyniki po zeskanowaniu systemu i pamiętajmy, że jest całkowicie kompatybilny z innymi programami zabezpieczającymi.

baidu_antivirus
Link: Pobierz