ClamWin Free Antivirus

, , Możliwość komentowania ClamWin Free Antivirus została wyłączona

ClamWin Free Antivirus to bardzo dobry i skuteczny, a w dodatku w pełni darmowy program antywirusowy. Posiada wszystko, co powinien mieć każdy program tego typu, a wyróżnia się wyjątkową wydajnością. ClamWin to darmowy skaner antywirusowy, integrujący się z Eksploratorem Windows i Outlookiem. ClamWin to darmowy skaner antywirusowy, który jest oparty na szybkim open-source’owym rozwiązaniu antywirusowym dla Linuksa. Posiadający prosty intefejs ClamWin wykrywa 80 788 wirusów i Trojanów oraz posiada funkcję automatycznej aktualizacji.

ClamWin to darmowy antywirus stworzony przez społeczność open source. Zaletami ClamWin są łatwość instalacji, intuicyjna obsługa, wysoka skuteczność wykrywania wirusów oraz dodatkowe moduły poprawiające bezpieczeństwo komputera.

ClamWin może być wykorzystywany w dowolny sposób, bez konieczności uiszczania opłat licencyjnych. Niestety w ClamWin brakuje bardziej zaawansowanych mechanizmów wykrywających złośliwe oprogramowanie rootkit. Użytkownik może zaplanować zadania skanowania komputera lub skorzystać z gotowego harmonogramu przygotowanego przez autorówClamWin. Program antywirusowy ClamWin integruje się z Eksploratorem Windows, więc w menu kontekstowym dostępna jest opcja skanowania pliku lub katalogu.

main1

Link: Pobierz