Emsisoft Anti-Malware

, , Możliwość komentowania Emsisoft Anti-Malware została wyłączona

Emsisoft Anti-Malware to zaawansowany program antywirusowy. Zadaniem tej aplikacji jest wyszukiwanie i usuwania (bądź przenoszenie do kwarantanny) koni trojańskich, dialerów, komponentów adware i spyware, robaków oraz innego złośliwego oprogramowania.

Podobnie do wielu innych programów Emsisoft Anti-Malware można uruchomić skaner w 4 trybach – szybkim, inteligentnym, dokładnym i zdefiniowanym przez użytkownika, z czego niestety szybki skaner potrafi pominąć mniej złośliwe infekcje. Mocno rozbudowany tryb HiJackers to wieli atutu tej aplikacji, bowiem dzięki temu Emsisoft Anti-Malware bezbłędnie wykrywa i usuwa wszelkiego rodzaju spyware, adware, konie trojańskie i robaki. Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs pozwala na sprawne korzystanie z tego programu.

Nowa wersja oferuje funkcję Strażnik Plików. Zabezpiecza ona użytkownika przed pobieraniem z Internetu podejrzanych plików. W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów ochrony Emsisoft Anti-Malware nie tylko sprawdza pliki, ale także stale monitoruje zachowanie wszystkich aktywnych programów i podnosi alarm, gdy tylko dzieje się coś podejrzanego.

scantype

Oprogramowanie oferuje trzy sposoby usuwania złośliwego oprogramowania. Po wykryciu infekcji skaner przenosi podejrzany plik do kwarantanny i wykonuje operację bezpiecznego usunięcia. Dodatkowo w pakiecie znajdziemy narzędzie dla profesjonalistów Emsisoft HiJackFree.

Program domyślnie dostępny jest w wersji testowej, ale po wygaśnięciu licencji, przełączy się do trybu darmowego.

Link: Pobierz