F-Secure Anti-Virus

, , Możliwość komentowania F-Secure Anti-Virus została wyłączona

F-Secure Anti-Virus to skuteczny program antywirusowy chroni Twoją prywatność w wirtualnym świecie! Jest to szybkie i łatwe w obsłudze rozwiązanie, które umożliwia wydajne i bezpieczne korzystanie z komputera. Wirusy i programy szpiegujące nie informują o zamiarze zainfekowania komputera i nie pytają o zgodę na zainstalowanie się w systemie. Złośliwe oprogramowanie rozprzestrzenia się w internecie w niewidoczny sposób. Rozwiązanie F-Secure Anti-Virus  zapewnia bezpieczeństwo własnych danych zapisanych na komputerze.

Zaawansowana ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, zainfekowanymi załącznikami poczty e-mail oraz innymi formami złośliwego oprogramowania. Automatyczne aktualizacje i błyskawiczny czas reakcji na nowe zagrożenia gwarantują najszybszą ochronę przed wszystkimi nowymi zagrożeniami.

Wielokrotnie nagradzana technologia chroni przed zagrożeniami online, skutecznie reagując na nowe niebezpieczeństwa. Łatwa instalacja, prosta obsługa i brak zakłóceń w działaniu komputera. Program F-Secure Anti-Virus for PC zapewnia skuteczną ochronę.

img3File (1)

Zalety programu:

  • Kompleksowa ochrona przed wirusami i oprogramowaniem szpiegujacym.
  • Łatwa instalacja i prosta obsługa.
  • Błyskawiczna ochrona przed nowymi zagrożeniami.

Link: Pobierz