Jak być anonimowym w sieci mobilnej?

, , Możliwość komentowania Jak być anonimowym w sieci mobilnej? została wyłączona

VPN – te trzy litery określają prawdopodobnie najlepsze narzędzie do ochrony internetowej aktywności. BartVPN podbija rynek urządzeń mobilnych – to polski produkt, który przebojem dołączył do światowego grona aplikacji na systemy Android.

Rezultatem połączenia przy użyciu VPN jest zmiana tożsamości użytkownika “w wymiarze online” – co oznacza, że ślady pozostawiane w sieci nie dają się powiązać z konkretną osobą. Połączenie przez VPN chroni przed kradzieżą poufnych danych, daje dostęp do zablokowanych treści i zapewnia przy tym pełną anonimowość.

scr_1-700x525BartVPN to aplikacja, która pozwala na bezpieczne i anonimowe korzystanie z zasobów Internetu. Co więcej, zapewnia wolność dostępu do serwisów internetowych objętych blokadą geograficzną, czyli dostępnych tylko dla internautów z adresem IP danego kraju. Dla zapewnienia swobodnego korzystania z zagranicznych serwisów, twórcy BartVPN oddają do dyspozycji serwery zlokalizowane w 10 krajach m.in. w USA oraz Wielkiej Brytanii. Dostępny jest także serwer w Polsce – chętnie używany przez Polaków, którzy przebywają za granicą. Polski serwer pozwala korzystać z takich serwisów jak: Ipla, iPlex, czy TVNPlayer – poza granicami Polski!

Nowy BartVPN dla systemów Android gwarantuje:

  • skuteczną ochronę podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi,
  • pełną prywatność i anonimowość przeglądania sieci,
  • zabezpieczenie kont w mediach społecznościowych przed próbami włamania,
  • bezpieczeństwo korzystania z e-konta bankowego,
  • swobodny dostęp do serwisów takich jak Netflix, Hulu, Pandora, BBC iPlayer i innych,

Prace nad mobilną wersją BartVPN wywołały znaczące zmiany także we wcześniejszych wersjach aplikacji – dla komputerów PC oraz Mac. Wyniki z ponad 200 różnorodnych testów pozwoliły na wprowadzenie rozwiązań, dzięki którym program jest: szybszy, bardziej intuicyjny i przyjazny użytkownikowi.

BartVPN dostępny jest w ramach bezpłatnej wersji z reklamami – bez limitów prędkości i transferu danych. Dla osób, które cenią swój spokój dostępne są także 3 plany Premium bez reklam. W ramach licencji Premium można korzystać z aplikacji na 3 urządzeniach w tym samym czasie. BartVPN obsługuje urządzenia działające na systemach: Windows, MacOS X i Android 4.0+.

Wydawcą oprogramowania BartVPN jest polska spółka Red Sky, znana jako twórca licznych serwisów o globalnym zasięgu. Najbardziej znany projekt Red Sky to serwis FilesTube, który odwiedza średnio 100 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie.

Pobierz aplikację z: play.google.com/store/apps/details?id=com.bartvpn.bartvpn&hl=en