Kaspersky Anti-Virus

, , 1 Comment

Kaspersky Anti-Virus zapewnia tradycyjną ochronę antywirusową przed wszystkimi typami szkodliwych programów. Możesz mieć pewność, że w czasie gdy ty pracujesz i surfujesz po Internecie, twój komputer i poufne informacje są bezpieczne. Kaspersky Lab daje swoim potencjalnym klientom możliwość wypróbowania pełnych wersji oprogramowania przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie.

Każdego dnia pojawia się 125 000 nowych złośliwych programów, więc ochrona antywirusowa przestała być luksusem. Dziś jest to konieczność. Twój komputer potrzebuje skutecznej tarczy antywirusowej, a Ty zasługujesz na rozwiązanie, którym będzie łatwo zarządzać.
Kaspersky Anti-Virus 2013 działa w tle i chroni komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, końmi trojańskimi, rootkitami i innymi zagrożeniami, nie wpływając znacząco na jego wydajność.

Zalety

Chroni przed wszystkimi wirusami

Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z działającymi na komputerze zaawansowanymi rozwiązaniami zabezpieczeń sprawia, że program Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w stanie zapewnić niezbędną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami.

Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia

Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą przynieść jakąkolwiek szkodę.

Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje

W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy

Cyberprzestępcy i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Anti-Virus 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń – dodatkowo analizuje on i kontroluje działania oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

Automatyczne pobieranie i instalacja – oszczędność czasu i wysiłku

Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.

Kompatybilność z systemem Windows 8

Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8, a dzięki integracji z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa opracowanymi przez ekspertów z firmy Microsoft ochrona jest jeszcze bardziej szczegółowa. Dodatkowo, narzędzie Kaspersky Now pozwala na monitorowanie stanu bezpieczeństwa komputera i uruchamianie najważniejszych funkcji ochrony bezpośrednio w nowym interfejsie systemu Windows 8 – Modern UI.

kaspersky_virus_removal_tool_screen_640

Link: Pobierz

 

One Response

Comments are closed.