Norman Malware Cleaner

, , Możliwość komentowania Norman Malware Cleaner została wyłączona

Norman Malware Cleaner to program wykrywający i usuwający konkretne złośliwe programy (malware). Nie powinien być używany jako zamiennik aktywnej ochrony antywirusowej, a jako program do czyszczenia już zarażonych systemów. Darmowy skaner od firmy Norman wykrywający wszelkie oprogramowanie typu Malware. Aplikacja skanuje wybrane dyski twarde lub foldery, zapisuje raport do pliku oraz usuwa znalezione niebezpieczne programy.

Darmowy skaner od firmy Norman wykrywający wszelkie oprogramowanie typu Malware. Aplikacja skanuje wybrane dyski twarde lub foldery, zapisuje raport do pliku oraz usuwa znalezione niebezpieczne programy. Należy pamiętać, że nie powinno się korzystać z aplikacji jako narzędzie do aktywnej ochrony systemu w czasie rzeczywistym, ale raczej jako program do wykrywania i usuwania systemów, które zostały już zainfekowane.

Malware (z ang. malicious software) to wszelkie aplikacje, skrypty i ingerencje mające szkodliwe, przestępcze lub złośliwe działanie w stosunku do użytkownika komputera.

norman_malware_cleaner

Norman Malware Cleaner zabija i usuwa aktywne procesy, które zostały zarażone. Oprócz tego usuwa niebezpieczne Rootkity i naprawia rejestr systemowy, który został naruszony przez szkodliwe oprogramowanie.

Link: Pobierz