Norton Security Scan

, , Możliwość komentowania Norton Security Scan została wyłączona

Norton Security Scan jest narzędziem programowym, które ma pomóc użytkownikowi w zorientowaniu się, czy jego komputer jest obecnie chroniony przed znanymi zagrożeniami. Program Norton Security Scan skanuje komputer i sprawdza, czy są w nim obecne wirusy, robaki, oprogramowanie typu spyware, niepożądane programy typu adware i konie trojańskie. Ponadto badany jest bieżący stan ochrony komputera.

Użytkownicy po ściągnięciu oprogramowania Norton Security Scan, klikając jednym przyciskiem myszy mogą uruchomić pełne skanowanie systemu lub opcje QuickScan, która sprawdza obszary komputera najbardziej narażone na ataki wirusów. Aplikacja Norton Security Scan automatycznie otrzymuje regularne aktualizacje, umożliwiając skuteczne wykrywanie najnowszych zagrożeń. Ponadto narzędzie zawiera prosty w użyciu interfejs, który ułatwia planowanie procesu skanowania systemu co tydzień lub na zadanie. Program Norton Security Scan zapewnia funkcje skanowania oraz usuwania destrukcyjnego kodu, które są dostępne w produktach Norton AntiVirus i Norton Internet Security.

norton_security_scan_screen_550

Program Norton Security Scan sprawdza, jakie oprogramowanie zabezpieczające jest zainstalowane. Nie spowoduje on konfliktów z innymi rodzajami zainstalowanego oprogramowania zabezpieczającego

Link: Pobierz