RegRun Reanimator

, , Możliwość komentowania RegRun Reanimator została wyłączona

RegRun Reanimator to darmowy program do wykrywania i usuwania z systemu trojanów, adware, szpiegów (spyware) i niektórych rootkitów. Dodatkowo RegRun Reanimator może oczyścić nasz komputer po ataku wirusa.

Program kompatybilny jest z systemami Windows 95/98/Me/NT4/2000/XP/2003/VISTA/7, zarówno w wersjach 32-, jak i 64-bitowych. Zasada działania programu jest dość nietypowa. Po przeskanowaniu komputera generowany jest raport o wykrytych zagrożeniach i nieprawidłowościach, który następnie jest wysyłany do producenta oprogramowania. Po przeanalizowaniu raportu przez specjalistów użytkownik otrzymuje plik, który umożliwia usunięcie szkodliwego oprogramowania.

RegRun Reanimator to dobre narzędzie pomocnicze dla głównego programu antywirusowego. Jest do pobrania i używania za darmo dla wszystkich użytkowników prywatnych. Aby używać go w firmie czy biurze należy wykupić licencję. Warto dodać, że program współpracuje bezproblemowo z programami antywirusowymi. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.
regrun

Link: Pobierz