RemoveIT Pro v4

, , Możliwość komentowania RemoveIT Pro v4 została wyłączona

RemoveIT Pro v4  to skaner antywirusowy który usunie robaki z którymi nie radzą sobie inne antywirusy. Dzięki modułom monitorującym wszystkie aktywne procesy, oraz programy uruchamiane wraz ze startem systemu, RemoveIT Pro zapewnia stałą ochronę. RemoveIT Pro to program mający oczyścić nasz dysk twardy z różnego rodzaju infekcji. Aplikacja nie chroni przed atakami, lecz pozwala na “wyleczenie” zainfekowanego komputera. Program nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy, wystarczy go uruchomić i poczekać na efekty. Wbudowany moduł kwarantanny pozwala bezpiecznie przechowywać ważne pliki, które zostały zainfekowane.

Program RemoveIT bez problemów usuwa wszystkie rodzaje wirusów, w tym również aplikacje typu AV. Oferuje również narzędzia do zarządzania wszystkimi aktywnymi procesami oraz aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego. Monitoruje procesy i pozwala na całkowite usunięcie ich z dysku twardego.

Aplikacja pokazuje również wszystkie włączone/wyłączone usługi w systemie Windows, a także posiada niezbędne funkcje do tworzenia raportów po dokładnym zeskanowaniu komputera. RemoveIT Pro dokładnie przeszukuje pliki i foldery oraz rejestr systemowy. Program dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30  dni darmowego użytkowania

removeit-pro_11

Link: Pobierz