Rising Antivirus Free Edition

, , Możliwość komentowania Rising Antivirus Free Edition została wyłączona

Rising Antivirus Free Edition to program do ochrony komputera przed wirusami, rootkitami, koniami trojańskimi itp. Aplikacja automatycznie wykrywa wszelkiego rodzaju zagrożenia, dzięki funkcji ochrony w czasie rzeczywistym. Dodatkowo program pozwala na określenie aplikacji które maja być dodatkowo chronione przed m.in. Anti-Memory Modification, Anti-Memory Read. Ponadto program automatycznie informuje o pojawiających się aktualizacjach. Przejrzysty interfejs aplikacji, ułatwi obsługę mniej zaawansowanym użytkownikom.

Rising Antivirus Free to bezpłatna aplikacja antywirusowa pomocna przy ochronie komputera przed infekcją spowodowaną przez wirusy, trojany, rootkity, malware i inny szkodliwy kod.

Program jest prosty w użyciu. Jego skuteczność podnosi moduł Active Defense, który jest opatentowaną technologią skanowania i usuwania nieznanych zagrożeń. Antywirus oprócz ochrony w czasie rzeczywistym wyposażony jest także w funkcję automatycznych aktualizacji.

rising-antivirus

Nowa darmowa wersja chińskiego programu antywirusowego Rising posiada prostą obsługę , przejrzysty interfejs a także został wyposażony w skaner real-time, w tzw. Rising Cloud Security – wirtualne środowisko do uruchamiania nieznanych i podejrzanych aplikacji.

Link: Pobierz